Hazır Ofisiniz Sahiplerini Bekliyor - Kolay Ofis | Sanal ofis ile masrafsız iş kurma

Hazır Ofisiniz Sahiplerini Bekliyor

Kolay Ofis hazır ofisleri, giderlerini büyümeyi hedefleyen firma ve girişimcilere ev sahipliği yapıyor. Ofislerimiz tamamen mobilyalı, iletişim araçları hazır olarak sizi bekliyor ve size, ekibinize sağlıklı bir iş akışı sağlıyor. İnsanların artık sadece işlerine odaklanmak istediği ve her şeyin çok hızlı bir şekilde ilerlediği günümüzde artık ofis kurmak gereksiz bir angarya olarak görülüyor. Öncelikle cezp edici olan birilerinin sizin için her şeyi düşünmüş olması. Bu noktada tabi ki hazır ofis, iş sahiplerine oldukça çekici geliyor. Ofis kurma aşamasında kaybettikleri vakti nakde döktüklerinde üzerine bir de eşya masrafları düşünüldüğünde hazır ofisler hayat kurtarıcı bir pratiklikte oluyor. Hem zamandan hem işten hem de masraftan kurtulmuş oluyorsunuz. Geleneksel bir ofis kiralamaya kalktığınızda kira, vergi, güvenlik, temizlik, ısınma, elektrik vs. derken daha eşya aşamasına geçmeden ciddi bir mali külfet altına giriyorsunuz. Bunların yanında konumu ve işlev olup olmamasına da dikkat ediyorsunuz. Bunlara çalışan masrafları, eşya masrafları ve donanım masrafları eklendiğinde ise ortaya korkutucu bir tablo çıkıyor. Siz sadece işinizle ilgilenirken birileri sizin için her şeyi hazırlıyor. Üstelik firmanıza gerek konumları gerek tasarımları gerekse sağladığı hizmetler açısından ayrı bir prestij sunuyor. Sadece bir ofise sahip olmakla kalmıyor, oldukça şık toplantı odalarına birbirinden tecrübeli görevlilere ve ofis ile ilgili yaşanabilecek tüm sıkıntılarda desteğe hazır bir ekibe sahip oluyorsunuz. Ofisin olmasının yanında size akıllarda kalıcı şık bir ortam yaratıyoruz. Aynı zamanda bitmek bilmez uzun kira kontratlarından kurtuluyor dilediğiniz esneklikte kiralama kontratları yapabiliyorsunuz. Böyle bir alternatif varken de tabii ki geleneksel ofis kiralamanın modası geçiyor ve sektörde kalıcı olmak isteyen, vakit kaybetmeden, dağılmadan işine odaklanmak isteyenler hazır ofis gibi pratik ve ekonomik çözümlere yöneliyor. Bir çok firma standart ofis imkanlarının yanında alternatiflerde sunmaktadır. Görüşme yapacağınız müşterilerinize ulaşım imkanı, aylık ücretsiz toplantı salonu, mutfak ve ikramlar, ofis büyüklüğü, ofisin merkezi konumu vb. gibi seçenekler ofis fiyatlarını belirlemektedir.

Hazır Ofisle Yatırımını İkiye Katla

Günümüzde yeni bir iş kurmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yalnızca bir dizüstü bilgisayar ve bir planla, kendi girişinizi evinizin rahatlığında istediğiniz gibi başlatabilirsiniz. Ancak, evinizden bir iş çıkarmanın getirdiği zorluklar var. Antetli kağıt, kartvizit ve web sitenizin iletişim sayfası için bir posta adresine ihtiyacınız olacak. Ancak, muhtemelen ev adresinizi tüm pazarlama malzemelerinize yapıştırmak istemezsiniz. Bu gizlilik ve güvenlik konusunda sorunlara yol açabilir. Kendinizi tam bir ekip ve fiziksel ofis alanı olan daha büyük bir şirket olarak kurmaya çalışıyorsanız, sanal bir ofis adresi dikkate değer. Üstelik hazır ofis yeni olmasına karşı oldukça başarılı bir yoldur. Sanal ofis kurma konusunda işletmeler için sayısız seçenek var. Ancak, evden çalışmayı planlıyorsanız, yalnızca bazı sağlayıcıların düşük bir aylık ücret karşılığında sunduğu bir posta adresine ihtiyacınız olabilir. Daha fazla bilgi edinmek ve telefonla veya çevrimiçi olarak kaydolmak için veya bilgi almak için web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Sanal posta adresi kurulumundan bir adım daha sanal ofis hizmetidir. Bu işletmeler her yıl popülerlik kazanıyor gibi görünüyor. Bunların yanında sanal ofis hem bütçenize iyi etkilemekte hem de ulaşabildiğiniz kitleyi genişletmektedir. Bu alanda her zaman en iyi hizmetleri sizlere sağlamayı da amaç olarak edinmekteyiz.

Tarafımızdan Hazır Ofis Hizmeti Alın

Bunların yanında çalışma saatlerini kendiniz ayarlıyorsunuz. Ülkemizde şirket kurulumu için sabit bir adres bildirmeniz gereklidir. Bu adres ister kiraladığınız klasik bir ofis olsun ister eviniz olsun isterse sanal ofis firmasının adresi olsun değişen bir şey yoktur. Vergi dairesi ve maliye açısından tebligat yapılabilecek bir adresin olması yeterlidir. Türkiye’deki yasalar çerçevesinde hazır ofis her daim tamamen yasaldır. Hem ev rahatlığında çalışmak hem de kendi işinizi kendiniz yönetmek için yapmanız gereken oldukça basit. Bizlere ulaşın ve hemen ofisinizi kuralım. Bunların yanında size bir de sekreter hizmeti sunuyoruz. Sizin epostalarınızı düzenleyip eksiksiz halledecek profesyonel çalışanlarınız olsun. Bazı müşterilerinizle yüz yüze görüşmek isteyebilirsiniz bunun için de özel ofis sistemimiz var. Bunların hepsi tüm paketler dahil oldukça uygun ve hesaplı fiyatlarda.