Hakkımızda - Kolay Ofis | Sanal ofis ile masrafsız iş kurma

Kolay ofis ailesi iş tecrübesinin ve Türkiye ticaret sahasını tanımasının verdiği güvenle sizlere destek olur.

İşletmelerinizi büyüterek büyümeye devam ediyoruz. Yalnızca yer sağlayıcılığı değil, çalışma hayatınızı kolaylaştıracak çözüm ortağınız olarak her alanda size destek vermeye çalışıyoruz.

2005 yılından bu yana artan tecrübemiz ile binlerce müşterimize 6 farklı lokasyonda ilk günün heyecanıyla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kolay Ofis Hizmetleri olarak tüm iş merkezlerimizle, müşterilerine vermeyi hedeflediği hizmetler için çizdiği yoldan ayrılmayarak kendisini geliştirmiş ve bugün de Türkiye’nin sayılı ofis hizmetleri sağlayıcısı firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Çalışma Prensiplerimiz :

Kolay ofis hizmetleri çalışanları, işi kendi işi gibi görür müşterisi adına üstlenir ve tamamlar. Kolay ofis hizmetleri  üstlendiği görevle ilgili olarak; işin tüm safhalarında müşterisini yazılı ve sözlü olarak bilgilendirme sorumluluğunu taşır.  Kolay ofis hizmetleri  vereceği hizmette müşterisi adına düşünür ve müşterisinin gerçek ihtiyacını tespit edebilmek gayesi ile gerekli soruları, önerileri yöneltir ve yönlendirir.

Misyonumuz :

Gerçekçi bir rekabet gücünü amaç edinerek iş dünyasında yerini almak isteyen şirketlere destek olur müşterilerini şirket içi işlerden kurtararak işlerine odaklanmalarına olanak sağlar ve hizmetleri arasında olmayan ihtiyaçlarında dahi, anlaşmalı partnerleriyle  şirketin ihtiyaçlarının doğru şekilde karşılanması için çalışır.

Vizyonumuz :

Ofis hizmetleri desteği konusunda kalite, teknolojimizi  tecrübemiz ile birleştirerek Ankara`da müşterilerinin en verimli şekilde işlerine odaklanmalarını sağlayan lider bir kuruluş olmaktır.

Değerlerimiz:

Kolay ofis hizmetleri; kurumsal stratejisinde en etkin yolun yol göstermek olduğuna ve bunun temelinin doğru bilgi ve doğru kararlar vermekten geçtiğine inanır. Kolay ofis hizmetleri; uzman danışman kadrosuna, kalitesine, teknolojisine  ve onların müşterilerine verdiği kaliteli hizmete güvenir. Kolay ofis hizmetleri; geçmiş tecrübesiyle alanında sayılı bir firma olmasının temelinde kaliteli bir müşteri stratejisi olduğunu bilir.