Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Sanal ofis

 Hergün bir ofise ihtiyaç olmuyorsa, en hesaplı çözüm sanal ofistir. Ankara sanal ofis fiyatlarında en hesaplı ve kaliteli hizmeti Kolay ofis hizmetlerinden alabilirsiniz. ofis söz konusu olduğunda en güleryüzlü uzman kadro ve birçok şubesiyle Kolay Ofis ön plana çıkar

Sanal büro legal mı? Vergi dairesinden yoklama memuru sanal büroya gelir mi? Son zamanlarda binden fazla teşebbüsçünün freelancer iş kuranların kullandığı sanal büro yoklama memurları ile denetlemeden tabi ki geçiyorlar. Bu tamamı yasal ve müsaade verilen bir uygulama. Ankara Yoklama memuruna verilecek dosyalar nelerdir araması ile diğer muhtevaları de görebilirsin. Memur geldiği vakit sana sunduğumuz ofis kiralama onu hazır beklersin. tüm sanallar bu yolla Ankara da hizmet sağlarlar. Burada yalnızca boş alan kiralamıyor bu arada sekreter çalışan vs gibi avantajlara da ediniyorsun

sanal ofis

Ankara ofisin nasıl kiralanacağı sorusunun cevabı bu makalede gizlenecektir. Bilinen farklı bir adla ofis kiralamanın avantajları nelerdir? Muhtemelen soruların cevaplarını okuyorsunuz, örneğin, neden bu tür işleri diğer makalelerde yapmalıyım? Yasal sorunlarınız mı var? Şimdi bu işi yapabilen en etkili şirketi arıyorsunuz. Ankara yada başka Hangi şehirde olursanız olun, size en merkezi yerlerde sunduğumuz seçeneklerle buradayız. Her şeyden önce, kaliteli ve ucuz kiralama işleri almak için web sitemizi ziyaret edin. Burada alacağınız hizmetleri detaylı olarak göreceksiniz.

ankara sanal ofis

Aldığınız hizmetlerin bazıları düzeltildi. Bunlar iş dünyasında hayati şeylerdir. Bu bir şirket oluşturmak için iyi ve açık bir adres. Ayrıca şirket için iletişim kanalı olarak kullanılacak sabit bir iş telefonu numarası. Ancak, sanal ofis işleri yapabilen personel.

sanal ofis

Eofis Kiralama Yollarına Güvenilir Alternatifler Yeterince bakmıyorsun. Her neyse, ucuza kapatıyorum. Çok kaba değilim. Sanal ofisin nasıl kiralanacağı sorusunun yanı sıra ek hizmetler alabilir miyim? Tabii ki yapabilirsiniz. Kompleksimiz sadece ofisiniz değil. Büyük bir kompleks ve odalara bölünmüş geniş bir alana sahiptir. Ortak dinlenme alanlarının yanı sıra ofis odaları da vardır.

sanal ofis

Sizi ziyaret edenlere sıcak ve soğuk içecekler servis edilmektedir. Ancak, ayın belirli günlerinde önceden rezervasyon yaptıysanız toplantı odalarını kullanabilirsiniz. Bu arada Wi-Fi ve çeşitli ofis malzemelerini ücretsiz kullanabilirsiniz.

ankara sanal ofis

son birkaç yıldır yükselişte. Kural olarak, yeni girişimciler yeni başlayanlar veya serbest çalışanlar için son derece işlevsel kalite seçenekleri sunar. Yazımızda yeni bir şirket oluşturmak için gerekli tüm belgeleri bulacaksınız. Yeni girişimciler ilk başta ördek yavrusu gibidirler. Ya dışarıdan destek alacaklar ve fikirlerini yüceltmek için finansal kaynaklar bulacaklar.

ankara sanal ofis

Ya da fikri hayata geçirmek için ankara sanal ile adım atacaklar.


Bu cesur adımları atarak bütçe yönetimini bırakmayacaklar. Bugün, geniş bir fiziksel alana sahip merkezi bir konumda bulunan bir ofis kiralamak gerçekten cüzdanın ağzını açmayı gerektirir. Yıllık ofis kiraları bile şirketinizin sermayesini aşabilir. kiralamada size bu konuda yardımcı olacaktır.

ankara sanal ofis kiralama

Hergün bir ofise ihtiyaç olmuyorsa, en hesaplı çözüm sanal ofistir. Ankara sanal ofis fiyatlarında en hesaplı ve kaliteli hizmeti Kolay ofis hizmetlerinden alabilirsiniz. Telefonlarınız uzmanlık bilgisi ve pratiği olan bir sekreter tarafından firma isminizle açılır, size gelen ptt postaları, tebligatlar ve kargolar alınır ve size bildirilir. Gerektiğinde konuklarınız legal iş adresi olarak gösterdiğiniz bu ofiste profesyonel bir ekip tarafından karşılanıp, size misafiriniz olduğu bildirilir. Ankara içerisinde tüm lokasyonlarımızda 24 saat önceden haber vermek kaydıyla toplantı odası ve ofis kullanımı imkanına sahip olursunuz.

SANAL OFİS PAKETİ : BALGAT’TA 100 TL / AY

SANAL OFİS PAKETİ : KIZILAY’DA 75 TL / AY

Üstelik Kredi kartına 12 taksit olanağı ile ödeyebilirsiniz.

Sanal Ofis Paketi Alırsanız ;

  • Ankara’da Kızılay ve Balgat gibi iş açısından saygın lokasyonlarda yasal adres edinmiş olursunuz.
  • Adresiniz bir iş merkezinde olur. Kartvizitinizde “Yapım İş Merkezi” ve ”Özsoy İş Merkezi” şeklinde belirterek kullanabilirsiniz.
  • 0850 veya 0312 ile başlayan akılda kalıcı firmanıza ait telefon numaranız olur.
  • Üstelik telefon hattınız kontörlüdür sabit fiyatı yoktur.
  • Çağrılarınız işinde uzman bir sekreter tarafından karşılanır. (Opsiyonel)
  • Gelen postalarınız, kargolarınız olursa ilgili personelimiz tarafından alınır ve size bildirilir.
  • Uygun bir fiyatla, tüm ofis ihtiyaçlarınızı karşılamış olursunuz.
  • Gerektiğinde konuklarınızı istediğiniz gibi nezih bir ofis ortamında ağırlarsınız.
  • Su faturası, elektrik, doğalgaz, kira stopajı ve bina aidatı ödemezsiniz, size keseceğimiz faturaları da gider olarak beyan ederek vergiden avantaj sağlarsınız.
× Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim ?