Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Sanal ofis

Sofis ile fatura kesmeden telefona bakmaya kadar tüm ofis işlerinizi sizin için Kolay Ofis hallediyor.Sofis Ankarada bir ilk ve sanal ofis dışında firmanıza tam destek politikası ile yeni ihtiyaçlarınıza yeni sanal ofis çözümleri üretiyoruz.

sanal ofise İsim: Nasıl kiralanırSanal ofisin nasıl kiralanacağı sorusunun cevabı bu makalede gizlenecektir. Bilinen farklı bir adla ankara avantajları nelerdir? Muhtemelen soruların cevaplarını okuyorsunuz, örneğin, neden bu tür işleri diğer makalelerde yapmalıyım? Yasal sorunlarınız mı var? Şimdi bu işi yapabilen en etkili şirketi arıyorsunuz. Hangi şehirde olursanız olun, sanal ofis kiralama size en merkezi yerlerde sunduğumuz seçeneklerle buradayız. Her şeyden önce, kaliteli ve ucuz kiralama işleri almak için web sitemizi ziyaret edin. Burada alacağınız hizmetleri detaylı olarak göreceksiniz. Aldığınız hizmetlerin bazıları düzeltildi

sanal ofis

Bunlar iş dünyasında hayati şeylerdir. Bu bir şirket oluşturmak için iyi ve açık bir adres. Ayrıca şirket için iletişim kanalı olarak kullanılacak sabit bir iş telefonu numarası. Ancak, ofis işleri yapabilen personel. Sanal ofis Kiralama Yollarına Güvenilir Alternatifler Yeterince bakmıyorsun. Her neyse, ucuza kapatıyorum. Çok kaba değilim. ankara nasıl kiralanacağı sorusunun yanı sıra ek hizmetler alabilir miyim? Tabii ki yapabilirsiniz. Kompleksimiz sadece ofisiniz değil.

ankara sanal ofis

Büyük bir kompleks ve bölümlere ayrılmış geniş bir alana sahiptir. Ortak dinlenme alanlarının yanı sıra ofis odaları da vardır. Sizi ziyaret edenlere sıcak ve soğuk içecekler servis edilmektedir. Ancak, ayın belirli günlerinde önceden rezervasyon yaptıysanız toplantı odalarını kullanabilirsiniz. Bu arada Wi-Fi ve çeşitli ofis malzemelerini ücretsiz kullanabilirsiniz. sanal ofis.

sanal ofis kiralama

son birkaç yıldır yükselişte. Kural olarak, yeni girişimciler yeni başlayanlar veya serbest çalışanlar için son derece işlevsel kalite seçenekleri sunar. Yeni bir şirket açmak için gerekenler. Yazımızda yeni bir şirket oluşturmak için gerekli tüm belgeleri bulacaksınız. Yeni girişimciler ilk başta ördek yavrusu gibidirler. Ya dışarıdan destek alacaklar ve fikirlerini yüceltmek için finansal kaynaklar bulacaklar.

sanal ofis

Ya da fikri hayata geçirmek için cesur adımlar atacaklar. Bu cesur adımları atarak bütçe yönetimini bırakmayacaklar. Bugün, geniş bir fiziksel alana sahip merkezi bir konumda bulunan bir ofis kiralamak gerçekten cüzdanın ağzını açmayı gerektirir. Yıllık ofis kiraları bile şirketinizin sermayesini aşabilir. ofis kiralama size bu konuda yardımcı olacaktır.

Ankara sanal ofis

Anket çalışanı gelecek mi? Sanal ofis yasal mı? Vergi denetim soruşturması ofise geliyor mu? Şu anda, binden fazla girişimci, serbest çalışanlar tarafından kullanılan serbest ofisler tarafından kullanılan sanal ofisleri kullanıyor, elbette denetçilerden geçiyorlar. Bu tamamen yasal ve yetkili bir uygulamadır. Operatöre aktarılacak dosyaları arayarak diğer içerikleri de görüntüleyebilirsiniz. Bir subay geldiğinde, onu size sunduğumuz bekliyorsunuz. Çalışanlarınızla. Evet, doğru anladın. Burada sadece boş alan kiralamakla kalmaz, aynı zamanda sekreter çalışanları gibi avantajlara da sahip olursunuz.

ankara sanal ofis kiralama

Sanal ofis kirasının maliyeti nedir? Aylık olarak ne tür bir bütçe gözden geçirilmelidir. Sizinle bir görüşmede bunun hakkında yazmak istedik. Fiziksel olarak bir yere ihtiyacım yok. sanal Fakat yeni bir şirket kurmak istediğimde bir adrese ihtiyacım var. Ayrıca bu kiralık daireyi ayda birkaç kez kullanmak istiyorum. Böyle düşünceleriniz varsa, sanal bir ofis kiralayacaksınız. İhtiyaçlarınıza uygun lüks ve hizmetleri tanımlayan bir sistem var. Neye ihtiyacınız olduğunu belirleyin ve gerisini şirketimize bırakın. Yeterli adresime sahip olduğumu düşünüyorsanız, fiyatlar hayallerinizin altına düşer. Ancak bunu daha yüksek seviyelere çıkarmak için isteklerinize göre de değişir.

Ofis kurmak istiyorsanız ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız yada işletmenizi takip etmekte zorlanıyorsanız SOFİS (Ofis yönetim paketi) sizin için en uygun çözüm olur. Ankara sanal ofis çözümlerinde bir ilk olan Sofis ile hayatınızı kolaylaştırın.

Sofis paketi kime uygundur ?

Sürekli ofis kullanma ihtiyacı olmayan ve e-fatura kesmekle, ön muhasebe yapmakla,  telefona bakmakla, kargo postayla,  uğraşmak istemeyen,  bu işlere harcadıkları zamanı geri kazanma ihtiyacı duyan kişi ve firmalar için uygundur.

Sofis paketi ile uygun bir fiyatla, tüm ofis ihtiyaçlarınızı karşılamış olursunuz.

Sofis Paketi Neyi Kapsar ? ;

  • Çağrılarınız işinde uzman bir sekreter tarafından karşılanır.
  • Faturalarınız Kolay ofis personelleri tarafından kesilir.
  • Ön muhasebe programından ciro,alacak,borç, çek senet takibi yapabilir ve izleyebilirsiniz.
  • 0850 veya 0312 ile başlayan akılda kalıcı firmanıza ait telefon numaranız olur.
  • Üstelik telefon hattınızın sabit ücreti bulunmuyor, dilerseniz cep telefonu üzerinden direk olarak şirket telefonu cevaplayabiliyor yada arayanları görebiliyorsunuz.. 
  • Ankara’da Kızılay ve Balgat gibi iş açısından saygın lokasyonlarda yasal adres edinmiş olursunuz.
  • Adresiniz bir iş merkezinde olur. Kartvizitinizde “Yapım İş Merkezi” ve ”Özsoy İş Merkezi” şeklinde belirterek kullanabilirsiniz.
  • Gelen postalarınız, kargolarınız olursa ilgili personelimiz tarafından alınır ve size bildirilir.
  • Misafiriniz olduğunda istediğiniz lokasyonumuzda, konuklarınızı nezih bir ofis ortamında, personelimizin hizmetiyle ağırlarsınız.
  • Kira stopajı, elektrik,  Su faturası, doğalgaz ve bina aidatı ödemezsiniz, size keseceğimiz faturaları gider beyan ederek masraf gösterirsiniz.

SOFİS PAKETİ : BALGAT’TA 300 TL / AY

Kampanya İle : Balgat lokasyonunda 1 senelik peşin ödemelerde 250 TL  / AY

SOFİS PAKETİ : KIZILAY’DA 250 TL / AY

Kampanya ile Kızılay lokasyonunda 1 senelik peşin ödemelerde 200 TL  / AY

Üstelik Kredi kartına 12 taksit olanağı ile kiralayabilirsiniz.

× Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim ?