Sanal ofis fiyatları | Şirket kurma maliyeti | Sanal Ofisler

Sanal ofis fiyatları & Şirket kurma maliyeti & Sanal Ofisler, Ankara Sanal Ofis fiyatları ve Şirket kurma maliyetleri için Kolay Ofisi 0312 750 0011 nolu telefondan arayınız.

Sanal ofis fiyatları Şirket kurma maliyeti sanal ofisler

Ankara Sanal Ofis fiyatları ve Şirket kurma maliyetleri için Kolay Ofisi 0312 750 0011 nolu telefondan arayınız.

Sanal ofis fiyatları

IQ Sanal Tamamlama (149 $ / Ay): Bu hepsi bir arada paket, iQ Mail planını ve tüm iQ Sanal Otomatik Operatör olanaklarını içeren hizmetleri ihtiva eder.
Adım 2: Sanal İş Adresi Alın Şirket kurun
Sanal iş adresi, konumdan bağlarımsız şirketlere mahalli bir mevcudiyet sağlayan fizyolojik, ticari bir tesistir.

sanal ofis fiyatları

Şirketlerin, müşterilerle güven ve saygınlıkı güçlendirmek için gerekli olan ev adreslerinden ziyade, evden çalışan çalışanlamış olurının yazışmalarda kullanabilecekleri profesyonel bir adrese ihtiyaçları vardır ve bu bununla beraber çalışanlamış olurın mahremiyetinin korunmasına da destek sağlar.

Sanal ofis fiyatları

Tele-çalışanlamış olurın müşteriye dönük yazışmalar için kullanabileceği ticari bir adres edinme
Ek personel yükü olmadan idari destek sağlamak
Çalışanlamış olurı ve müşterilerin bağlantıda kalmasını sağlamak, kaçırılan fırsatları azaltmak ve üstün bir müşteri deneyimini teşvik etmek için gelen aramaların ele alınmasını standartlaştırmak ve merkezileştirmek
ardından, çalışanlarınızın istediği ve ihtiyaç duyduğu hizmetleri ve olanakları değerlendirin. Eksiksiz bir hizmet paketinden yararlanır mı ve kullanır mı yoksa sanal ofis fiyatları hizmetlerin bir alt kümesi gereksinimlerini karşılar mı? Talep üzerine paylaşılan çalışma alanları mı istiyorlar yoksa özel, güvenli alanlara mı gereksinimları var?

Sanal ofis fiyatları

Müşterilerinizi Şirket kurulumu hızınız ile etkiliyoruz. En Uygun Sanal Ofis Kiralama ve şirket kurma Çözümleri. Prestijli adreslerde Şirket Adresi,ofis odaları ve Toplantı Salonlarından Yararlanın. Ankara ve İstanbul’da 7 farklı Lokasyon. Sınırsız Çay Kahve ve ikram, Her Bütçeye göre uygun çözümler. Sanal Ofis Fiyatları Ek Masraf olmadan ofis sahibi olun.

Şirket kurma maliyeti

Şirket kurma maliyeti

Sonuç olarak, şirketler evden çalışma yapan bir işgücünü giderek daha çok benimsiyor, ancak çalışanlamış olurın tesislere ve destek hizmetlerine erişmeye ihtiyacı var ve şirketin hala fizyolojik bir adrese ihtiyacı var.

şirket kurma maliyeti

Sanal ofisler, her iki dünyanın da en iyisini sunar: finansal risk veya geleneksel bir kiralama masrafı olmadan çağıl bir ofis binasının prestiji ve olanakları.

Şirket kurma maliyeti

İşinizi Kurmak İçin Masraflardan korkmayın. 2020’de En Avantajlı Sanal Ofis fiyatlarından Faydalanın. Uzaktan sözleşme formumuzu doldurun, İhtiyaınıza En Uygun azır ofis ve Sanal Ofis Paketleri İçin size ulaşalım! sekreterlik Hizmeti alarak işinizi kurumsallaştırın. Toplantı Odası ve odaları kullanın şirket kurma Posta Hizmeti. Çağrı Hizmeti.
Şirket kurma maliyeti

Ankara Sanal ofislerAnkara Sanal ofisler

Ankara Sanal ofisler

Ankara Sanal ofisler

Ek olarak, sanal bir iş adresi kıymetli hizmetler sağlayabilir – örneğin, iQ Ofis Paketleri, sanal bir iş adresi, posta işleme ve depolama, toplantı alanlarında indirimler ve ustalaşmış bir yönetici asistanından isteğe bağlı destek içeren bir posta hizmeti planı sunar. .Şirket kurma

Adım 3: Bir Sanal Ofis fiyatları Yardımcı Seçin
Sanal asistan, yönetimsel, teknik ve yaratıcı destek elde eden deneyimli bir profesyoneldir.

Bir sanal ofis fiyatları asistanın kullanılabilirliği, çalışanlara kıymetli faydalar sağlayabilir, üretkenliği, verimliliği ve morali artırabilir ve toplantıları zamanlama, belgeleri yazdırma ve harmanlama, sunumları biçimlendirme ve gelen çağrıları yanıtlama benzer biçimde yeniden eden yardımcı görevlerin yükünü azaltabilir.

Birçok sanal ofis, standart paketlerinin bir parçası olarak idari yardım sunar – örneğin, iQ Sanal Otomatik Operatör, çalışanlara otomatik çağrı yanıtlama, şirket kurma maliyeti çağrı yönlendirme ve fizyolojik çalışma alanlarına her biri iki gün boyunca erişim şeklinde öteki olanakların yanı sıra profesyonel bir asistana erişim sağlar.

Ankara Sanal ofisler
Sanal ofis ile şirket kurmak için artık tüm işlemler kolay ofiste! Türkiye’nin neresinde olursanız olun, şirketinizi hemen kuralım işleriniz aksamadan devam etsin.
Modern iş dünyasının karmaşıklığı geliştikçe, birçok şirket fizyolojik ofisleri sürdürmenin maliyetinin çok yüksek bulunduğunu fark ediyor.

Çalışanlamış olurınızın menfaati için bir sanal ofis oluşturmak karmaşık olmak zorunda değil. Yalnızca beş sıradan adım gerektirir:

Sanal Ofis kurmak için 5 basit Adım
Sanal ofis, coğrafi olarak farklı yerlerde değerli çalışanlamış olurı desteklemesi ihtiyaç duyulan konumdan bağımsız işletmelere hizmet ve kolaylıklar sunan kiralık bir çalışma alanıdır.

Sanal ofislerde çoğu zaman pahalı bir tadilat, altyapı ve tesis bakımı, sigorta, güvenlik ve daha fazlasını gerektiren geleneksel tesis kiralamalarının aksine, genel harcamalar söz mevzusu değildir.

Adım atmak için şu bayağı adımları izleyin.

Temel Toplantı Odası

Adım 1. İhtiyaçlarınızı Belirleyin
Şirketinizin stratejisini tanımlayarak başlayın: Hedefleriniz nedir ve bunlara ulaşmak için sanal ofislerden nasıl yararlanacaksınız? En yaygın noktalardan bazıları şunlardır:
İpucu: E-posta yoluyla gayri resmi bir anket, çalışanlamış olur şirket kurma maliyeti gereksinimlarını ve hedeflerini anlamanıza yardımcı olabilir, ancak kısa tutun! Anketi 3-5 temel soruyla sınırlarsanız daha yüksek cevap oranları göreceksiniz.

Son olarak, şirketinizin sanal ofisler ve ilgili hizmetler için ne kadar harcama yapabileceğini belirleyin ve uygun bir bütçe belirleyin. Her bir fiyat noktasında her birinin sunmuş olduğu hizmetleri dikkate alarak mevcut seçenekleri değerlendirin. IQ Ofis Paketleri, çalışanlamış olurınızın ihtiyaç duyduğu hizmet düzeyine bağlı olarak ölçeklenen fiyatlarla çeşitli sanal ofis çözümleri sunar:

iQ Mail ( Talep üzerine merkezi bir iş bölgesi (CBD) posta adresi, posta yönetimi, toplantı alanları ve ustalaşmış idari desteği içerir.
IQ Sanal Ofis Otomatik Operatör : İdari destek ve isteğe bağlı toplantı alanına ek olarak yerel bir telefon numarası, otomatik çağrı yanıtlama ve yönlendirme ve 10 adede kadar harici telefon numarası için eşzamanlı çalma sağlar.BALGAT / ANKARA

Ehlibeyt Mah. Tekstilciler Cad. No 35 Yapım İş Merkezi
Kat: 6 Kapı No:7 06520 Balgat/Çankaya/Ankara​


KIZILAY / ANKARA

Meşrutiyet Mahallesi Meşrutiyet Caddesi Konur Sokak
Özsoy İş Merkezi No:25/13 Çankaya/Ankara

Tel : 0312 750 0011
GSM : 533 021 5677
E-Posta: [email protected]


ŞİŞLİ / İSTANBUL

Abide-i Hürriyet Cd No:143 Merkez
34381 Şişli/İstanbul