Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Ankara hazır ofis

 Hazır ofis kiralama hizmetleri nelerdir? Böyle bir işe başlarken hangi hizmetleri alacaksınız? Seçenekleriniz neler? kiralık Hazır ofis kiralamaları iki farklı şekilde gerçekleşir. İçlerinden birinin bana ve gerçek bir ofiste çalışanlara ihtiyacı var. Döşenmiş ihtiyaçlarımı karşılamak için doğrudan ofis malzemeleri ile görüşmek istiyorum. Bunu düşünenler iyi bir bütçe belirlemelidir. Ofis malzemelerinden kiralayacağınız bölgeye kadar çeşitli şekillerde düşünmek zorundasınız. Birçoğunuz bunu zaten iyi biliyorsunuz. kiralık hazır ofis kiralama tarzında gerçekleşebilir. Hiç çalışanım yok. Ofisi kullanmak için fiziksel alana ihtiyacım yok. İşimi zaten bir bilgisayarda yürütüyorum. Ya da depomdan satıyorum. Ancak Türk Ticaret Kanunu'na göre vergi dairesiyle bir kayıt adresi oluşturmalıyım. Bunun için bir hazır ofise ihtiyacım var. Kullanmayacağım bir yerden para atmak mantıklı görünmüyor.

Ofis kiralama Çalışanlar Bitmiş bir ofis kiraladığınızda, kendi sekreteriniz var. Her telefon görüşmesini cevaplayan ve profesyonel destek sağlayan bir sekreter için ayda çok az miktarda para alırsınız. Ayrıca, ofisinizi ziyaret edecek ve onlara bilgi verecek ziyaretçilere hizmet verecek çalışanlarınız da vardır. Sınırsız Wi-Fi, faks, çeşitli ofis malzemeleri. Ayda birkaç kez ofis toplantıları için kullanılacak tam donanımlı konferans salonunu kullanabilirsiniz. Park yeri olan bir ofis olduğundan, ziyaretçileriniz iyi karşılanmaktadır.

kiralık Hazır ofis ankara

Uygun fiyatlı ofis kiralama, şirketiniz için hayati bir süreçtir. Bugün tasarruf şirketiniz için çok önemlidir. Yeni girişimciler, asgari kaynaklarla maksimum etki yaratmak için mucizeler yapmaya çalışıyorlar. Bir adres almak için kiraladığınız ofisten başlayarak çok daha iyi olacaksınız. kiralık Şu anda neden bahsettiğim hakkında konuşuyorum. Şirketiniz yasal olarak faaliyet göstermekle birlikte, müşterilerin ve yatırımcıların dikkatini çekmek için belirli görevleri de yerine getirmelidir. Şirketinizin adresinin, herkesin alabileceği şehir merkezinde olması, bunlardan sadece bir tanesidir. İlk izlenim şirketiniz için çok değerli bilgilerdir.

kiralık hazır ofis

Uygun Fiyatlı Merkezi Adres Kiralama

Ancak iş kolları ihtiyaçları açısından kendi aralarında uçuruma düşüyor. Bazı şirketler ofis kullanımının hayati bir endişe kaynağı olduğunu düşünmektedir. Diğerleri ofis tutmam gerekmediğini söylüyor. Yılda bir kez kullanacağınız ofiste binlerce lire harcamak istemiyorsanız, doğru yerdesiniz. Uygun fiyatlı sanal ofis kiralama şirketleri size ihtiyacınız olanı sağlayacaktır. Adresinizi elit bir bölgede bulacaksınız. Fiziksel alanı her zaman kullanamazsınız. Ancak, bu durum ofisi tamamen bilinmeyen bir yere çekmez. Kiraladığınız ofis var. Ayda birkaç kez toplantı odasını da kullanılabilir. Size önemli toplantı ve randevularınızı randevu sistemi ile yapma fırsatı verilir. İyi iş çıkardın.

Rapor başlığı: Anahtar teslim ofis sistemleri ve hizmetleri nelerdir? Sorunun iki tür cevabı vardır: bitmiş bir ofis sistemi ve hizmeti nedir. Yeni şirket sahipleri, kalite ve güvenilirlik açısından kiralık ofis almak söz konusu olduğunda bunu tercih ediyor. Ayrıca, ihtiyaçlarına uygun bir ofis ortamı oluşturmak için ellerinden geleni yaparlar. Bazı ofis şirketleri şu anda size çeşitli şekillerde yardımcı olmaktadır. İlk olarak, her gün fiziksel alanını kullanmanız için sistemi kiralamaya veya yeniden kurmaya çalışırlar. Faaliyet alanınıza göre satın alınacak yeri ve her türlü küçük parça bu şirketler tarafından incelenir. Sadece bir yer ve içerik seçmeli ve geri kalanını benzer yapılara aktarmalısınız. Birkaç hafta içinde yeni bir ofisiniz olacak.

ankara hazır ofis kiralama

Ofisi kullanmama gerek yok Ayrıca ofisi işletmenizin bir gereği olarak kullanmam gerekmediğini de söyleyebilirsiniz. İş hayatınızda kullanmayacağınız bir şeye on binlerce liret atmak, israftan başka bir şey değildir. O zaman kesinlikle sanal bir ofis kiralamanız gerekir.

Bildiğiniz gibi, şirketin sabit bir adresini almadan yeni bir şirketin oluşturulması imkansızdır. Bu nedenle, şirket için yasal sabit adresler elde etmenin yollarını aradığınızdan emin olabilirsiniz. Bu size bu konuda yardımcı olacaktır. Hazır iş konfigürasyonu ofis sistemi gibi.

Bir ofis veya toplantı odası kiralamak için ne söylediğiniz önemli değildir. Önemli toplantılar için ofiste olmanız gereken her şeyi size verdiği biliniyor. Akıllı tahtadan ofis malzemeleri ve teknolojik ekipmanlara kadar her şeyi bulabilirsiniz.

kiralık hazır ofis

Tabii ki, şirketin kalitesine bağlı olarak, ne kadar yeni teknolojilerin sizin için kullanılabilir olduğunu. Günlük kullandığınız kadar ödersiniz. Ücret, aldığınız hizmetlere bağlı olarak değişebilir.

Hazır Ofis Kiralama

Ankara Kızılay veya Balgat ve lokasyonunda, ihtiyacınıza göre hazır ofislerimiz bulunmaktadır. Makam odası takımlarıyla yada çalışma odası olarak döşenmiş, kullanıma hazır ofislerimizden edinerek hem ferah bir ortamda çalışırsınız hemde gerektiğinde misafirlerinizi ağırlarsınız, Uzman personellerimizin bulunduğu ofis ortamında sınırsız çay kahve ve atıştırmalıklar herzaman hazırdır. Temizliği personellerimiz  tarafından yapılan ofisinizde işlerinizi yönetebilirsiniz. Ayrıca 1 gün önceden talep ederek toplantı odası kullanabilirsiniz.

Hazır Ofis Kiraladığınızda ;

Kapıda tabela bulundurmayız.Tamamı kendi işyeriniz algısında bir ofis edinmiş olursunuz. Hazır ofisler Balgat ve Kızılayda bulunuyor, Bir hazır ofis kiraladığınız zaman ihtiyaç duyarsanız mutfağı da kullanabilirsiniz.

 • Balgat Lokasyonumuz MHP Genel Merkezine bitişik ”Yapım İş merkezi” içerisinde, Kızılay lokasyonumuz ”Özsoy İş Merkezi” içerisindedir. Bu 2 lokasyon dışında Necatibey ve yine Balgatta Oğuzlar mevkiinde olmak üzere 4 farklı noktada daha hazır ofis kiralayabilmektesiniz.
 • Tercihize göre çalışma odası yada makam odası şeklinde donatılmış çalışma formatınıza uygun olabilecek birçok farklı mobilyalı odamız bulunmaktadır.
 • Balgatta kapıda kendi tabelamız yoktur ve hiçbir müşterimiz tabela asamaz, böylece hazır ofisi tam olarak bilmeden gelen misafirlerin kafası karışmaz.
 • Ortak kullanılan wifi internet ve yazıcılardan faydalanabilirsiniz.
 • Misafir ağırladığınız da uzman sekreterlik desteği fiyata dahildir.
 • İhtiyaç halinde 312 yada 850 ile başlayan faturasız ve firmanıza ait bir telefon numarası tahsis edebiliriz.
 • Personel sigortası, Sekreter maaşı, aidat, kira stopajı, doğalgaz, elektrik yada su faturası masraflarını ödemezsiniz.
 • Ücretsiz kullanıma hazır toplantı salonları Balgatta bulunan ana binamızda ve Kızılay binamızdadır.
 • Kargo takibi, Tebligat, Posta takibi fiyata dahildir.
 • Mutfak kullanımı imkanı ve sınırsız çay kahve vardır.
 • Misafiriniz geldiğinde sekreterimiz ağırlama işiyle ve tüm ihtiyaçlarınızla ilgilenir.
 • Balatta kapalı otoparkımız mevcuttur.
 • Ofislerin tamamı klimalıdır.
 • Binamızda jeneratör vardır.
 • Binada ve işletmemiz dahilinde kamera sistemi vardır.
 • Adresler iş merkezlerinde ve  tarifi kolaydır.
 • Kiralık Ofis fiyatları, odaların büyüklüğü ve mobilyaya göre 900 TL ile 2750 TL arasında değişkenlik göstermektedir.
 • Size keseceğimiz faturayı vergide masraf olarak gösterebilirsiniz.

Hazır Ofis Kiralama fiyatı aylık 900 TL+KDV`den başlayan fiyatlarla kiralanabilir. Mobilyaya ve oda büyüklüğü ve değişir. Yıllık Peşin ödemelerde %10 İndirim uygulanır.

 

hazır ofis kiralama ankara

× Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim ?