SANAL OFİS İLE İŞLERİNİZ KOLAYLAŞSIN - Kolay Ofis | Sanal ofis ile masrafsız iş kurma

29 Nisan 2021by sanalofis0
firma_kurma5-1280x720.jpg

SANAL OFİS İLE İŞLERİNİZ KOLAYLAŞSIN

Adresinizin işiniz açısından prestijli bir adres olması gerekiyor. Daha profesyonel ve prezantabl görünmeniz için önemli bir etkendir adresiniz. Dolayısıyla böyle bir adreste bulunmanız için oldukça fazla ücret ödemeniz gerekir. Sizleri bu ücret başlangıç olarak epey zorlar. Sonrasında da ofisinizin iç dizaynı ile ilgilenmek kalacak. Ofisinizin adresi kadar önemli bir konudur.

Ofisinizin içi hem şık hem konforlu olmalıdır. Konforlu olmazsa çalışma isteğiniz olmayabilir. Şıklık ise hem sizin hem müşterilerinizin göz zevkine hitap etmesi gerekir. Sağlığınız açısından da ofisinizin tasarımı çok önemlidir. Ergonomik bir şekilde tasarlanmış olması gerekir. Uzun saatler masa başında vakit geçirmeniz gereken bir işiniz varsa bu durum sağlığınızı fazlasıyla etkileyecektir. Bu yüzden ofisinizin iç tasarımı hem sağlığınız hem iş verimliliğiniz açısından büyük önem taşıyor. Ayrıca ofis tuttuğunuz da müşterilerinizi karşılamak, kargo ve posta takibinizi yapmak için, işlerin siz ofiste olmasanız dahi aksamaması için bir çalışana ihtiyacınız doğacak. Bu durumda çalışanınıza eğitim vermeniz gerekecek. Çalışanınızın maaşı, sigortası gibi sizlere yine bir masraf çıkacaktır. Üstelik bu durum zaman açısından da sizleri geri plana atabilir. Çalışanınızın kontrolünü de yapmanız gerekiyor bir yandan. Ne zaman geldi, kaçta çıktı, izin günleri takibi, haftalık ve yıllık izin süreleri, iş aksaklığı var mı, verimlilik nasıl gibi birçok aklınızı kurcalayan etkenler olacaktır. Ofiste olmadığınızda bu durumlar sizde kafa karışıklığı yapacaktır. Üstelik çokta ofise gelmeyen biriyseniz bu maliyetler sizler için gereksiz bir harcama olarak kalacaktır. Ve bu durum sizlerin motivasyonunu, iş verimliliğini de fazlasıyla etkileyecektir.

Üretkenliğiniz ve iş hevesinizde düşebilir. Sadece bu masraflarla da kalmayacak üstelik. Evinizde ya da nerde isterseniz rahat rahat bir çalışma sürdüremeyebilirsiniz. Ve ofis masrafları da bunun yanında cabası. Ekstra elektrik, su, doğal gaz, mutfak, klima, temizlik, stopaj vergisi gibi yine sizleri zorlayacak engellerle karşılacaksınız. Her ay bu masrafları ödemek sizler için hem gereksiz bir durum olacak hem de işlerinizin de hızlı bir şekilde yürümesini engelleyecek. Sanal ofisin faydası sizlere burada dokunuyor. Çünkü bu masrafların hepsinden kurtulup işlerinizi daha hızlı halletmeniz için yardımcı olacak. Hem işinize daha fazla vakit ayırıp hem de daha çok yatırım yapma şansını elde edeceksiniz. İş verimliliğiniz de bununla doğru orantılı olarak artacaktır. İşinizi istediğiniz yerde yapabilme imkanı bulacaksınız.

Kalabalık ortamlara karışmadan evinizde ya da nerde isterseniz orada çalışmalarınızı yürütebileceksiniz. Ve evinizden çalışmalarınızı yürütürken iş adresiniz de prestijli bir adreste olacak. Ve bu sizin müşteri çekme ve müşteri portföyünüz de bir yandan fazlasıyla etkileyecektir. İşleriniz kolaylaşırken ekstra masraflarınız olmadan 1 yıl boyunca sizlerin yasal adresi de prestijli bir adreste kalacak. 1 yılık sözleşmenizi uzatma imkânınızda oluyor. Böylece ekstra elektrik, su, doğal gaz, mutfak, klima, temizlik, stopaj vergisi, ofis kirası, depozito, tadilat, tamirat, dekorasyon, emlak komisyonu, mobilya gibi masraflardan, yüklerden de kurtulmuş olacaksınız ve işlerinizi çok daha rahat ve kolay bir şekilde halledebileceksiniz. Sanal ofis ile işlerin başına geçmenizde hızlanır. Çünkü geleneksel ofis ile uğraşacağınız masraflar ve zaman kaybı yaşanmayacağı için işinize daha çabuk başlama fırsatı elde edeceksiniz. Ofis açmanın getirdiği masraf ve zaman kayıplarınız olmayacağı için işinize hem daha çabuk başlama fırsatı elde edeceksiniz hem de işinize daha fazla odaklanma şansınız olacak. Ofise harcayacağınız vakit ile işinize çoktan başlamış olursunuz. Üstelik masrafınız olmayacağı için işinize daha çok yatırım yapabilme imkânı da bulacaksınız.

 

 

sanalofis