E OFİS İLE MODERN ÇAĞA AYAK UYDURUN - Kolay Ofis | Sanal ofis ile masrafsız iş kurma

21 Nisan 2021by sanalofis0
sanal-ofis-resimleri-.jpg

  E OFİS İLE MODERN ÇAĞA AYAK UYDURUN

E ofis ile modern çağa uydurun. E ofis sizlere bir çok alanda kolaylık sağlar. Eğer bir ofise ihtiyacınız yoksa işinizi sahada yapmanız gerekiyorsa ya da evinizden de yürütebiliyorsanız işlerinizi kısacası nerede isterseniz orada çalışmalarınızı yapabiliyorsanız bir ofis siz gereksiz masraf çıkartır. Bu durumda elektronik ofis sizler için çok daha mantıklı bir seçenek olacaktır. Elektronik ofis sayesinde işlerinizi nerede olursanız olun orada gerçekleştirme imkânı bulacaksınız. Üstelik bir ofis için harcayacağınız giderler olmadan çok daha ekonomik bir şekilde işlerinizi yürütebilme imkânına sahip olacaksınız.

   e ofisDaha elektronik bir dönemde yaşadığımız için eskiden olduğu gibi ofis ve ofisin getirdiği masraflarla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Bu sizlere hem maddi açıdan kolaylık sağlayacak hem de işlerinizin kolaylaşmasında da yardımcı olacaktır. Maddi açıdan sağlayacağı kolaylıklardan kısaca bahsetmek gerekirse bir ofis kiralamak istediğiniz sizlere en başında ofis kirası, depozito gibi masraflar çıkacaktır. Ayrıca şirketinizin prestiji için ofisinizin de profesyonel bir adreste bulunmanız gerekir. Bu size hem müşteri portföyü açısından avantaj sağlar hem de sizlerin çok daha profesyonel görünmesine yardımcı olur. Bu durumda böyle bir adres içinde ofis kirası ve depozito oldukça pahalı olacaktır. Emlakçıyla çalıştıysanız emlak komisyonu da eklenir tabi buna. Ofisinizi kiraladıktan sonra stopaj vergisi ödemeniz gerekir.

Stopaj vergisi: Gelir üzerinden alınan vergidir. Bu durumda kiranızın belli bir kısmını stopaj vergisine yatırmanız gerekecek. Sonrasında her ay ödemeniz gereken elektrik, su, doğal gaz, klima, wifi, mutfak, temizlik gibi bir çok masrafınızda eklenecektir. Ayrıca ofisinizin güvenliğini de sağlamanız gerekmektedir. Güvenlik kamerası, alarm sistemi gibi masraflarınızda çıkacaktır. Ofisinizin bulunduğu binanın da bununla paralel olarak güvenli bir adres olması da gerekmektedir. Bütün bu masrafların yanında bir ofisiniz olduğunda çalışana da ihtiyacınız olur. Çalışanınızın maaşı ve sigortası gibi giderlerinizde olacak. Üstelik sadece maddi anlamda değil manevi olarak da çalışanınızın için emek harcamanız gerekir. Çalışanınıza işin bilgisi, eğitimi verilmelidir. Bu durumda önemli bir vaktinizi bunun için harcamanız gerekecek. Henüz işinizi kurmak üzereyseniz ya da yeni kurduysanız bütün bu masraflar sizleri epey zorlayacaktır. Ve bu masrafları gördükten sonra işinizden vazgeçmek isteyebilirsiniz. Bir çok girişimci sırf bu masraflar yüzünden hayallerini ertelemek ya da vazgeçmek zorunda kalıyor. Sizlerde hayallerinizi ötelemek, vazgeçmek yerine sanal ofise geçin kendi işinizin patronu olun ve hayalleriniz için büyük bir adımı atmış olun.

Sanal ofis yani elektronik ofis sayesinde bütün bu sayılan masrafların hepsinden kurtulmuş olacaksınız. Ofis kirası, depozito, emlak komisyonu, stopaj vergisi, elektrik, su, doğal gaz, klima, wifi, mutfak, temizlik, çalışanınızın maaşı ve sigortası gibi bütün bu masraflar size yük olmaktan çıkacaktır. Bu durum işinizi için sizlere çok önemli bir avantaj sağlayacaktır. İşleriniz için çok daha fazla yatırım yapmanıza da yardımcı olur. Bu giderleri düşünmekten işinize tam olarak konsantre olmakta oldukça zorlanabilecekken elektronik ofis sayesinde işinize tam odaklanıp içiniz rahat bir şekilde hayalleriniz için çabalamak kalacak sadece size. Bir çalışana da ihtiyacınız kalmayacağı içinde hem zamandan hem paradan tasarruf etmiş olacaksınız. Sözleşmelerimizi 1 yıllık imzalıyoruz. 1 yıl boyunca yasal adresiniz bizim adresimiz olarak görünmüş olacak. 1 yıl içerisinde gelen kargo, posta, evraklarınızın teslim alımını da biz yapıyoruz. Böylece kaybolma gibi bir durumla karşılamamış oluyorsunuz. 1 ay içerisinde ne zaman isterseniz gelip alma şansınız oluyor. Ya da dilerseniz bize vereceğiniz adrese kargo, posta, evraklarınızı gönderme işlemi yapabiliyoruz.

 

sanalofis