SANAL OFİSİN AMACI - Kolay Ofis | Sanal ofis ile masrafsız iş kurma

9 Nisan 2021by sanalofis0
pexels-cowomen-2041629-1280x853.jpg

SANAL OFİSİN AMACI

Sanal ofisin amacı, tamamen sizlerin lehine olacak şekilde ekonominizi ve işlerinizin yürümesi için sizlere şirket ya da dernek vb. gibi kurulmasında adres temini yapmanız için sizlere yardımcı olmaktır.

Türk Ticaret Kanunu’nda bir şirket ya da dernek vb. kurduğunuz yasal bir adres belirtmek zorundasınız.  Bu duruma göre bir ofis açmak sizlere bir hayli masraf olacaktır. Sadece maddi açıdan değil manevi açıdan da sizleri yoracaktır. Ofis kirasıyla başlayıp depozito, tadilat, tamirat, dekorasyon, mobilya gibi daha en başından sizi zorlayacak durumda kalacaksınız. Ofisi açtıktan sonrası için ise bir sekreterinizin olması gerekiyor. Tabi sekreterinizin maaşı, sigortası gibi sizlere ayrı bir masraf çıkıyor. Ayrıca sekreteriniz yetiştirmeniz gerekiyor, iş hakkında bir zaman harcamanız gerekiyor ve sekreterinizin iş geliş, gidiş zamanı, resmi tatiller, hafta tatilleri gibi birçok şeyi takip etmeniz gerekiyor. Yine ofisi açtıktan sonrası için elektrik, su, doğal gaz, klima, temizlik, mutfak, stopaj vergisi gibi sizlere fazlasıyla yük olacak masraflarla karşı karşıya kalacaksınız. Bu durumda henüz işe başlamadan stres ve yük binmiş olacak üzerinize. Ve siz bu stresle çalışmanıza odaklanmakta sorun yaşayabilirsiniz. Birçok girişimci sırf bu masraflar yüzünden hayallerinden, yapmak istedikleri aslında olmak istedikleri yerden vazgeçiyorlar. Bu durumda sanal ofis sizler için kurtarıcı oluyor.  Çünkü sizlere yük olacak bu masraflardan kurtarmış oluyoruz. Yani siz ofis kirası, depozito, tadilat, tamirat, dekorasyon, mobilya, sekreterinizin maaşı, sigortası, elektrik, su, doğal gaz, klima, temizlik, mutfak, stopaj vergisi gibi ek harcamaları ödemek zorunda kalmayacaksınız. Sadece işinize odaklanıp hayalleriniz için büyük bir adımın başlangıcını yapacaksınız. Sanal ofis gibi bir seçenek varken şu anda kendinizin ofis kurması ve bu masrafların dâhil olması sizler için çok avantajlı bir durum sayılmaz. Bu yüzden sizlere ekonomik olarak ve iş yükü açısından yardımcı oluyoruz. Sizlere yasal adres temini yaparken posta, evrak, kargolarınızı da biz sizler için teslim alıyoruz. Yani bir kargonuz geldiğinde sizlere bilgisini veriyoruz. Sizler için muhafaza ediyoruz siz teslim alana dek. Sekreter bulundurmak gibi bir derdiniz de kalmıyor böylece. Sizlere bilginiz ve onayınız dâhilinde işlem yapıyoruz. Her gün ofis gelmek bir sorununuz kalmadan istediğiniz gibi, istediğiniz yerden çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Ayrıca toplantınız olduğunda ya da ofisi kullanmak istediğiniz sizlere lokasyonlarımızdan istediğiniz gibi 12 kişilik kapasiteli odalarımızı sizler için hazırlıyoruz. Sınırsız çay, kahve ikramlıklarımızda mevcuttur. Müşterileriniz ya da konuklarınız geldiğinde güler yüzle karşılanır. Profesyonel bir şekilde ağırlanır. Siz olmadığınızda bir müşteriniz ya da konuğunuz geldiğinde profesyonel bir şekilde karşılanır sizlere haber verilir. Böylece mahcup duruma düşme gibi bir durumunuz olmaz. Müşteri de kaybetmemiş olursunuz. Kapımızda da tabelamız olmadığı içinde müşterilerinizin kafası karışmaz. Sizler için avantajlı durum nasıl olacaksa bunları düşünüp sizlere kaliteli bir hizmet veriyoruz.

  Sanal ofisin amacı, sizler için düşünülmüş bir çalışma ortamını yaratmaktır. Böyle bir durumda sanal ofisler sizler için her şekilde çok daha avantajlı bir durum haline geliyor. Adresimizde prestijli bir adrestir. Balgat ofisimiz MHP Genel Merkezi ve Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı yakınında bulunan Yapım İş Merkezi’nde bulunuyor. Kızılay ofisimiz Meşrutiyet Caddesinde bulunan Özsoy İş Merkezi içerisinde bulunduğu için sizler için çok daha kurumsal bir adres temini yapıyoruz. Kartvizitinizde de adresimizi kullanabiliyorsunuz. Böylece çok daha profesyonel bir görüntü çizmiş oluyorsunuz. Sözleşmelerimiz 1 yıllık olarak yapıyoruz istediğiniz gibi sözleşmeyi uzatma şansınızda oluyor. 

 

sanalofis