Kolay Ofis’te Covid-19 Önlemleri - Kolay Ofis | Sanal ofis ile masrafsız iş kurma

22 Mart 2021by sanalofis0
pexels-cowomen-2041629-1280x853.jpg

Kolay Ofis’te Covid-19 Önlemleri

 •       Çalışanlara Covid-19 bilgilendirilmesi yapıldı.
 •       Ofisteki masalar sosyal mesafe kuralına göre yeniden düzenlendi.
 •       Girişe sizler için dezenfektan ve kolonya koyduk.
 •       Ofisimizde sık sık temizlik yapılıyor ve dezenfekte ediliyor.
 •       Ofislerimizde temiz hava sirkülasyonuna dikkat ediliyor.
 •       Çalışanlar müşterilerle sosyal mesafe kuralına uyulması konusunda bilgilendirildi.
 •       Maskenin önemine dikkat ediliyor ve  takılmasına dikkat ediliyor.
 •       Toplantı odalarında sandalyeleri sosyal mesafe kuralına uygun bir şekilde dekore ediyoruz. Ve sık sık havalandırma, dezenfekte etme işlemi uygulanıyor.
 •       Müşterilerin ofise geldiklerinde maske takmaları konusunda dikkat ediliyor. 
 •       Herhangi bir korona belirtisinde direkt olarak test yapılmasına dikkat ediliyor.
 •       Bir odada çalışanlar haricinde 2’den fazla müşteri bulunmamasına dikkat ediliyor.

 Pandemi sürecinde herkesin çok zor geçirdiği bir dönemde kurallara uyarak sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığına özenle dikkat ediyoruz.

Bu pandemi döneminde artık ofislere gitmek hepimiz için endişeli bir durum haline geldi. Kendimiz ve sevdiklerimizin sağlığından dolayı endişelerimiz arttı. Bu durumda kimse ofis tercih etmek istemiyor. Ve yasaklardan dolayı ofislerin kapanıp açılması maddi ve manevi zarara uğrattı herkesi. Dolayısıyla şu anda sanal ofis sizler için her açıdan çok daha uygun bir alternatif olacaktır.

  Sanal ofis hizmetimizde sizlere yasal adres temini yapıyoruz. Yani her gün ofise gelmenize gerek kalmadan istediğiniz gibi istediğiniz yerden çalışmalarınızı sürdürebiliyorsunuz. Bir ofis kiraladığınızda oluşacak ofis masraflarından da kurtulmuş oluyorsunuz. Ofis kirası, depozito, elektrik, su, doğal gaz, temizlik, mutfak, stopaj vergisi, güvenlik, tadilat, tamirat, dekorasyon, mobilya gibi ek masrafların önüne geçmiş oluyorsunuz ve ekonomik açıdan sizlere çok rahat bir alan oluşturuyor. Ayrıca pandemi döneminde de kendinizi ve sevdiklerinizi riske atmadan işlerinizde de aksama olmadan devamlılık sağlamış oluyorsunuz.

  Hizmetlerimiz arasında kargo ve posta alma hizmeti vardır. Yani yasal adresiniz bizim adresimiz olacağı için kargo, posta ve evraklarınız adresimize gelir. Sizler için teslim alıyoruz. Mesaj yoluyla sizlere haber verilir. Bilginiz ve onayınız dâhilinde muhafaza edilir. Ne zaman isterseniz gelip teslim alıyorsunuz. Böylece evraklarınızda kaybolma ya da adreste bulunmadığınız için geri gönderme gibi bir durumla karşı karşıya kalmamış oluyorsunuz. Aklınızı bunların kurcalamasına gerek kalmıyor. Sizler için her şey düşünülmüş sanal ofisler bu pandemi sürecinde kurtarıcınız olacaktır.

   Daha kurumsal ve profesyonel görünmeniz için sizlere opsiyonel olarak 0312 veya 0850 numara tahsisi yapıyoruz. Böylece iletişim numaranıza cep telefonu koymanıza gerek kalmayacak. Daha prestijli bir görünümde olacaksınız. Çağrılarınız bizim sizlere tahsis ettiğimiz numaraya düşer ve biz verdiğiniz numaraya yönlendirme sağlanır. Böylece müşterilerinizle daha kaliteli bir iletişim kurarsınız.

Ayrıca yine opsiyonel olarak sizlere çağrı karşılama yani sekreterlik hizmeti de veriyoruz. 80 çağrı kotasıyla şirketinizin ismiyle çağrı merkezinde ki çalışanlarımız çağrılarınızı karşılar ve bilgileri alır size yönlendirme sağlar. Ayrıca İngilizce çağrı karşılama hizmetimizde mevcuttur. Yabancı müşterileriniz karşısında böylece prestijinizde kaybolmamış olur. Sizlere her açıdan kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Ve sıfırdan bir ofis açmanın maliyetinden oldukça düşük fiyatlar sunuyoruz. Ekonomik açısından da pandeminin getirdiği sorunlar açısından da sizler için çok daha avantajlı bir durum.

Bir çok girişimci bu maliyetler ve pandeminin getirdiği sağlık sorunları yüzünden çalışmalarına ara veriyor. Sanal ofis sayesinde hayallerinizi ertelemenize gerek kalmayacak. İstediğiniz bu zamana kadar hayal ettiğiniz işinizi yapmak için çok büyük ve önemli bir adım atmış olacaksınız. Böylece başkasının hayallerini değil kendi hayallerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

 

sanalofis